UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki EPEC wytwarza tylko 12% z zapotrzebowania na ciepło, a jakie profity pracowników, kiedy to się skończy. Kiedy weryfikacja tych podwyżek 30%.


Anuluj