UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki EPEC wytwarza tylko 12% z zapotrzebowania na ciepło, a jakie profity pracowników, kiedy to się skończy. Kiedy weryfikacja tych podwyżek 30%.
Taki EPEC wytwarza tylko 12% z zapotrzebowania na ciepło, a jakie profity pracowników, kiedy to się skończy. Kiedy weryfikacja tych podwyżek 30%.