UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już mieliśmy podwyżki przez 3 kolejne lata aż 30 % przez pewnego prezesa i gdzie są te pieniądze?, bo nie było podstaw do takich podwyżek, węgiel był tani jak barszcz. Pan prezydent w swojej kampanii wyborczej obiecał obniżkę o 20 % i co? na co ta kasa poszła skoro pan prezydent wyliczył, ze może nam obniżyć o 20%, odnajdę artykuł, to puszcze linka. Odbiorcy ciepła zacznijmy działać.