UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież ze Spółdzielni"Nad Jarem"dostaliśmy podwyżkę od 1 września za centralne ogrzewanie, to co co miesiąc będzie podwyżka? W Epec same profity dodatkowe wypłaty z funduszu socjalnego, dodatkowa składka emerytalna i prywatna służba zdrowia do leczenia, tak tylko jeszcze mieszkań pracownikom nie dają, na razie chyba, a to wszystko za nasze. tak nas doją. Kiedy się opamiętamy, ze robią co chcą i kto im na to pozwala skoro to należy pod prezydenta. Dosyć takiego rozpasania. \, działania jak w prywatnej spółce a nie Urzędu.