UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władza państwowa, czyli PIS-uar, w sytuacji dramatycznego wzrostu cen energii, ma możliwość obniżenia VAT-u i dofinansowania konsumentów energii z niebotycznych pieniędzy jakie dostaje ze "sprzedaży"pozwoleń na CO2.A nic nie robi. Ponadto ta władza, obiecywała, że po wybudowaniu terminala gazowego, dostawy gazu od "przyjaciela"umożliwią zmniejszenie cen gazu, a więc i ciepła. Gdzie to zmniejszenie? Czy są te dostawy? A oczywiście miejscowy przywódca coś obiecywał. Dlaczego nie realizuje budowy własnej ciepłowni? Dlaczego nie obniża cen ciepła w mieście?
entuzjasta