UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie prezydencie!!!! Gdzie obniżenie kosztów!!!!! O 20% czyli teraz byś Pan wyszedł z twarzą - której i tak już nie masz-obniżka powinna być dużo większa.
Panie prezydencie!!!! Gdzie obniżenie kosztów!!!!! O 20% czyli teraz byś Pan wyszedł z twarzą - której i tak już nie masz-obniżka powinna być dużo większa.