UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najpeirw biera hajs za emisje co2 zeby nie bylo za cieplo a teraz podnoszą ceny zeby bylo cieplo, lewaki z ejropy tfu


Anuluj