UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najpeirw biera hajs za emisje co2 zeby nie bylo za cieplo a teraz podnoszą ceny zeby bylo cieplo, lewaki z ejropy tfu
najpeirw biera hajs za emisje co2 zeby nie bylo za cieplo a teraz podnoszą ceny zeby bylo cieplo, lewaki z ejropy tfu