UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cena za ciepło wzrosła, ponieważ wzrosły opłaty, jakie trzeba ponieść za zakup uprawnień do emisji CO2.Nic już się nie zmieni bo ceny gazu rosną jeszcze szybciej. Jakby nie patrzeć plecy zawsze z tyłu.
Cena za ciepło wzrosła, ponieważ wzrosły opłaty, jakie trzeba ponieść za zakup uprawnień do emisji CO2.Nic już się nie zmieni bo ceny gazu rosną jeszcze szybciej. Jakby nie patrzeć plecy zawsze z tyłu.