UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za przekopem, ale w sumie fajnie byłoby się dowiedzieć, czy zarząd portu lub władze miasta mają jakiś plan co robić po jego otwarciu? Czy rozmawiają z kimś na ten temat? Ta inwestycja daje na pewno szansę rozwoju jak się ją wykorzysta, ale jeżeli w Elblągu siedzą cicho to nie dobrze. .. może nikt nie wierzył, że on powstanie, a jak jednak zaczęli budowę, to teraz są przerażeni, że jednak coś trzeba działać w tym kierunku? Może Portel mógłby wysłać zapytanie w tej sprawie :)

laskipaa

Anuluj