UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli dołożyć do braku pieniędzy na pogłębiarkę brak pieniędzy na inne bardzo ważne rzeczy związane z umożliwieniem korzystania z dobrodziejstwa przekopu o których często się pisze, to dochodzę do prostego wniosku. PiS buduje Elblążanom łazienkę i WC bez wanny, natrysku i sracza. Niczym deweloper mieszkanie - w stanie surowym. Nie masz na wykończenie nie skorzystasz z łazienki i WC przez lata.
Cz