UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa, do tej pory nie powiedziałeś ile dostajesz od pisu za wypisywanie takich głupot. Za taki spam w każdym temacie powinieneś mieć już dawno permbana.

Kek

Anuluj