UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa, do tej pory nie powiedziałeś ile dostajesz od pisu za wypisywanie takich głupot. Za taki spam w każdym temacie powinieneś mieć już dawno permbana.
Kek
@TeofilSkorupa, do tej pory nie powiedziałeś ile dostajesz od pisu za wypisywanie takich głupot. Za taki spam w każdym temacie powinieneś mieć już dawno permbana.
Kek