UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze, ludzie z tych spółeczek to elektorat wiadomej opcji, no to mają na co zasłużyli, bida z nędzą i zero widoków na przyszłość

Nkkg

Anuluj