UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, ludzie z tych spółeczek to elektorat wiadomej opcji, no to mają na co zasłużyli, bida z nędzą i zero widoków na przyszłość
Nkkg
I bardzo dobrze, ludzie z tych spółeczek to elektorat wiadomej opcji, no to mają na co zasłużyli, bida z nędzą i zero widoków na przyszłość
Nkkg