UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

te średnie zarobków to łącznie z mega kasą dla zarządów chyba bo przeciętny Kowalski to połowę tego dostaje więc jakie średnie darujcie sobie te wasze wyliczenia


Anuluj