UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O dobrze, od kilkunastu lat nie nie korzystam z miejskiego złomu. Mam własne kółka, jest alternatywą rower, skuter, samochód, hulajnoga.

W zdrowym ciele zdrowe cielę

Anuluj