UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O dobrze, od kilkunastu lat nie nie korzystam z miejskiego złomu. Mam własne kółka, jest alternatywą rower, skuter, samochód, hulajnoga.
W zdrowym ciele zdrowe cielę
O dobrze, od kilkunastu lat nie nie korzystam z miejskiego złomu. Mam własne kółka, jest alternatywą rower, skuter, samochód, hulajnoga.
W zdrowym ciele zdrowe cielę