UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ Teosiu jesteś przezabawny, zawsze dodajesz pikanterii swoimi wpisami, z uwagi na ciebie i twoje nawiedzone wpisy sledzę komentarze dlatego portel powinien płacić ci premię za poczytność i darmowe rozśmieszanie czytelnika


Anuluj