UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Miasto szuka chętnego"Miasto nie szuka, miasto ma to gdzieś, miasto wystawi działkę i chetny sam się znajdzie albo i nie. Ale pisać że miasto szuka chetnego to zakłamanie i propaganda, oni tam nic nie robią, ewentualnie obcinają wstęgi po remontach za nasze pieniądze :)Że niby "to ja zrobiłem":)

Tralala

Anuluj