UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawa sprawa, Elbląg miasto komuchów, potomków komuchów, różnej maści KODowców a nie ma chętnych do rewitalizacji pomnika czczących ich czasy, co to się porobiło ???
Ciekawa sprawa, Elbląg miasto komuchów, potomków komuchów, różnej maści KODowców a nie ma chętnych do rewitalizacji pomnika czczących ich czasy, co to się porobiło ???