UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawa sprawa, Elbląg miasto komuchów, potomków komuchów, różnej maści KODowców a nie ma chętnych do rewitalizacji pomnika czczących ich czasy, co to się porobiło ???


Anuluj