UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Dlaczego PIS w ogóle nigdy nie ukarał tych zachłannych pełowców - a. .. .bo to koleżki przecież. No nie kefirku
@lubie.kefir - Dlaczego PIS w ogóle nigdy nie ukarał tych zachłannych pełowców - a. .. .bo to koleżki przecież. No nie kefirku