UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lubie.kefir - Dlaczego PIS w ogóle nigdy nie ukarał tych zachłannych pełowców - a. .. .bo to koleżki przecież. No nie kefirku


Anuluj