UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak należy budować, najpierw zabudowa, wtedy droga. Sim City to wyidealizowany świat priorytetów i tam się sprawdza. Moze szkoda Terkawki Elbląskiej, ale jak odszkodowania trzeba płacić z budzetu to wtedy żal Polski

Żan Klod

Anuluj