UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak należy budować, najpierw zabudowa, wtedy droga. Sim City to wyidealizowany świat priorytetów i tam się sprawdza. Moze szkoda Terkawki Elbląskiej, ale jak odszkodowania trzeba płacić z budzetu to wtedy żal Polski
Żan Klod