UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem. .. .. Szkoda czasu na informacje o wynikach Zatoki Braniewo mamy swoje Elbląskie drużyny i o nic powinniśmy czytać.
Nic o nas bez nas
A moim zdaniem. .. .. Szkoda czasu na informacje o wynikach Zatoki Braniewo mamy swoje Elbląskie drużyny i o nic powinniśmy czytać.
Nic o nas bez nas