UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem. .. .. Szkoda czasu na informacje o wynikach Zatoki Braniewo mamy swoje Elbląskie drużyny i o nic powinniśmy czytać.

Nic o nas bez nas

Anuluj