UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram podwyżki podatków w Nowym Ładzie bo trzeba zapewnić stabilne finansowanie zakupu szczepionek rok w rok po 3 dawki + promocja + billboardy + spoty + loterie a i horbany, pazury, jandy, sportowcy i inni promotorzy muszą być godnie wynagaradzani za sprzedanie duszy diabłu

a ja akurat

Anuluj