UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobry ruch PIS u, - tym likwidatorom zabrałbym całkiemj kasę, to nie mieli by kasy nawet na likwidację. Pensje obniżyć do najniższej krajowej, - za destrukcję gospodarczą
Tancor
Bardzo dobry ruch PIS u, - tym likwidatorom zabrałbym całkiemj kasę, to nie mieli by kasy nawet na likwidację. Pensje obniżyć do najniższej krajowej, - za destrukcję gospodarczą
Tancor