UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Złożyłem wniosek na 2 dzieci chodzących do tej samej szkoły. Jedno już dostało, drugie „w trakcie weryfikacji”. ZUS rozpatruje każde dziecko osobno, zamiast wziąć wniosek i cały sprawdzić od razu. A miało być szybciej…


Anuluj