UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś wie i pamięta jak to wyglądało 3 lata temu to miejsce jak była powódź??? Gratuluję pomysłu i współczuje mieszkańcom.
Brawo Jasiu
Ktoś wie i pamięta jak to wyglądało 3 lata temu to miejsce jak była powódź??? Gratuluję pomysłu i współczuje mieszkańcom.
Brawo Jasiu