UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś wie i pamięta jak to wyglądało 3 lata temu to miejsce jak była powódź??? Gratuluję pomysłu i współczuje mieszkańcom.

Brawo Jasiu

Anuluj