UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze jako nastolatek zachodzilem w glowe dlaczego ktos jest urzednikiem administracji publicznej. .. :)skoro maja takie nedzne pensje:)))teraz juz nastolatki wiecie dlaczego, kasa publiczna leje sie potokiem a ty jako urzedas usisz byc kreatywny i tylko wyobraznia moze cie ograniczyc:)))
uczciwy urzednik??