UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze jako nastolatek zachodzilem w glowe dlaczego ktos jest urzednikiem administracji publicznej. .. :)skoro maja takie nedzne pensje:)))teraz juz nastolatki wiecie dlaczego, kasa publiczna leje sie potokiem a ty jako urzedas usisz byc kreatywny i tylko wyobraznia moze cie ograniczyc:)))

uczciwy urzednik??

Anuluj