UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ttkk - Bo dziś jest niedziela, mój jedyny dzień wolny w tygodniu, w którym poza tem dorabiam kapitalistę na dwie zmiany i śmieciówkę, niepełnosprytny lib-trolliku. [A z was to dudy, nie prowokatorzy. ]
RobertKoliński