UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ttkk - Bo dziś jest niedziela, mój jedyny dzień wolny w tygodniu, w którym poza tem dorabiam kapitalistę na dwie zmiany i śmieciówkę, niepełnosprytny lib-trolliku. [A z was to dudy, nie prowokatorzy. ]

RobertKoliński

Anuluj