UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mów elblongu co wiesz albo nie mów nic. W Olsztynie nie ma silnej obsady PIS oprócz wojewody. Tam w Urzędzie Marszałkowski rządzi PO Z PSL które rozdają kasę i planują inwestycje. Widocznie Witia i elbląscy platformersi nie mają odpowiedniej siły przebicia.


Anuluj