UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mów elblongu co wiesz albo nie mów nic. W Olsztynie nie ma silnej obsady PIS oprócz wojewody. Tam w Urzędzie Marszałkowski rządzi PO Z PSL które rozdają kasę i planują inwestycje. Widocznie Witia i elbląscy platformersi nie mają odpowiedniej siły przebicia.