UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę go wyciągnąć w górę, przerobić okna, elewację nadać mu trochę szpanu staromiejskiego, nieco brzydoty zachowć (żeby mieli się z czego śmiać przyjezdni) no i budować bo gadaniem i pisaniem to nic nie zrobimy. Z poważaniem

AK

Anuluj