UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie mamy ratusza??? na pewno mamy od cholery dziur w elbląskich ulicach - codziennie jeżdżę Malborską - Chryste za co ja płacę podatek drogowy?!

biedak z Zatorza

Anuluj