UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to nie mamy ratusza??? na pewno mamy od cholery dziur w elbląskich ulicach - codziennie jeżdżę Malborską - Chryste za co ja płacę podatek drogowy?!
biedak z Zatorza
to nie mamy ratusza??? na pewno mamy od cholery dziur w elbląskich ulicach - codziennie jeżdżę Malborską - Chryste za co ja płacę podatek drogowy?!
biedak z Zatorza