UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O, widze coś mnie ominęło. Nie kojarzę tej nazwy hotelu, on sie chyba nazywał Gromada, prawda? Czy cos mi sie pokićkało, bo w tekście nie ma o tym wzmianki. .. ?
Cogdziejak
O, widze coś mnie ominęło. Nie kojarzę tej nazwy hotelu, on sie chyba nazywał Gromada, prawda? Czy cos mi sie pokićkało, bo w tekście nie ma o tym wzmianki. .. ?
Cogdziejak