UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O, widze coś mnie ominęło. Nie kojarzę tej nazwy hotelu, on sie chyba nazywał Gromada, prawda? Czy cos mi sie pokićkało, bo w tekście nie ma o tym wzmianki. .. ?

Cogdziejak

Anuluj