UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg przed wojną wyglądał pięknie, czy nie dałoby sie tego zrekonstrukwać niby tak niewiele, te trzy wieże dodają szyku i te kamienice wzdłuz ulicy przy placu?

Szkowniś

Anuluj