UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg przed wojną wyglądał pięknie, czy nie dałoby sie tego zrekonstrukwać niby tak niewiele, te trzy wieże dodają szyku i te kamienice wzdłuz ulicy przy placu?
Szkowniś
Elbląg przed wojną wyglądał pięknie, czy nie dałoby sie tego zrekonstrukwać niby tak niewiele, te trzy wieże dodają szyku i te kamienice wzdłuz ulicy przy placu?
Szkowniś