UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa- ty pisowski kmiocie, same szlachetne gatunki drewna, drzewa rosnące od setki lat, to nie świerk że za 30 lat gotowy. Za te marne 500 dałbyś sobie jądra na sucho ogolić, dla ciebie wszystko słuszne zgodne z linia partii. Już ledwo dychacie nieroby, na nic nie starcza drożyzna w sklepach bo tylko dochody z VAT im akcyzy ratują budżet, ale chyba słabo skoro porwaliście się złodzieje na skarby naszej elbląskiej ziemi.
aleluja i na drzewo