UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ten największy wróg Bażantarni z "wielką troską"wypowiada się jaki to on jest wspaniały na stołku. A gdzie interes społeczny i prawo mieszkańców Elbląga do przebywania na terenie tego wspaniałego parku jakim była Bażantarnia ?
hrabia_George