UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ten największy wróg Bażantarni z "wielką troską"wypowiada się jaki to on jest wspaniały na stołku. A gdzie interes społeczny i prawo mieszkańców Elbląga do przebywania na terenie tego wspaniałego parku jakim była Bażantarnia ?

hrabia_George

Anuluj