UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I komu to przeszkadzało, że teraz różne szkodniki i deweloperscy bumelanci jakieś architektoniczne stodoło-potworki chcą w tym miejscu za kasę podatnika dziś budować? Spodziewają się, że Dar Młodzieży im pod oknami zacumuje?

RobertKoliński

Anuluj