UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu zdjęcie nie podpisane ? Ono należy do kanonu kilu zaledwie fotografii ukazujących Elbląg krótko po połowie XIX w. (ca 1855). No i czemu zdjęcie ilustruje teksty blisko pół wieku późniejsze ?
Fotoservis
Czemu zdjęcie nie podpisane ? Ono należy do kanonu kilu zaledwie fotografii ukazujących Elbląg krótko po połowie XIX w. (ca 1855). No i czemu zdjęcie ilustruje teksty blisko pół wieku późniejsze ?
Fotoservis