UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu zdjęcie nie podpisane ? Ono należy do kanonu kilu zaledwie fotografii ukazujących Elbląg krótko po połowie XIX w. (ca 1855). No i czemu zdjęcie ilustruje teksty blisko pół wieku późniejsze ?

Fotoservis

Anuluj