UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie Teofil? Skończyła się kasa na trolowanie? PiS zadłuży kraj jeszcze bardziej i Skorupa znowu będzie miał na swoje wypociny.
A gdzie Teofil? Skończyła się kasa na trolowanie? PiS zadłuży kraj jeszcze bardziej i Skorupa znowu będzie miał na swoje wypociny.