UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w wielu miastach wspólnoty przechodzą na własne żródła ciepła, pompy ciepła ! itp wychodzi taniej w Gdańsku wspólnota mojego znajomego przeszła na swoje żródła ciepła i płacą 1/10 tego co wcześniej


Anuluj