UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie strasz nie strasz bo się zesr. .. .ci co straszyli dziś sami się boją, strach jest zawsze oznaką slabości czlowieka i niepewności ale to juz nie te czasy a ludzie juz się nie boją więc zaprzeszle metody zostawić dla rodzinki i na emeryturze