UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie strasz nie strasz bo się zesr. .. .ci co straszyli dziś sami się boją, strach jest zawsze oznaką slabości czlowieka i niepewności ale to juz nie te czasy a ludzie juz się nie boją więc zaprzeszle metody zostawić dla rodzinki i na emeryturze


Anuluj