UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zdziwiony3456 - Panie Nowak. Po pierwsze, nie jest pan prywaciarzem, więc czekam na dokończenie wypowiedzi. I ja i inni mieszkańcy. Po wtóre, czekam na realizację obietnicy wyborczej, czyli obniżki ceny za ogólnie pojęte ciepło, obiecane przez pańskiego pryncypała. Więcej pokory i transparentności wypowiedzi. A jak nie to proszę odejść. Proszę wyjąć muchy z nosa i grzecznie służyć mieszkańcom.


Anuluj