UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zdziwiony3456 - Panie Nowak. Po pierwsze, nie jest pan prywaciarzem, więc czekam na dokończenie wypowiedzi. I ja i inni mieszkańcy. Po wtóre, czekam na realizację obietnicy wyborczej, czyli obniżki ceny za ogólnie pojęte ciepło, obiecane przez pańskiego pryncypała. Więcej pokory i transparentności wypowiedzi. A jak nie to proszę odejść. Proszę wyjąć muchy z nosa i grzecznie służyć mieszkańcom.