UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faktycznie że olej opałowy jest najdroższym nośnikiem energii ze wszystkich dostępnych. Dlatego EKO produkujące tylko ciepło z ekonomicznego punktu widzenia nie ma prawa istnieć. A miasto od 10 lat powinno posiadać własną ciepłownię gazową gdzie produkowano by energię elektryczną a ciepło jako produkt odpadowy zasilający miejska siec ciepłowniczą.