UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie że olej opałowy jest najdroższym nośnikiem energii ze wszystkich dostępnych. Dlatego EKO produkujące tylko ciepło z ekonomicznego punktu widzenia nie ma prawa istnieć. A miasto od 10 lat powinno posiadać własną ciepłownię gazową gdzie produkowano by energię elektryczną a ciepło jako produkt odpadowy zasilający miejska siec ciepłowniczą.


Anuluj