UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja proponuję zrobić konkretny audyt gdzie i jak pracują w sezonie grzejniki w poszczególnych instytucjach. Każdy grzejnik powinien być wyposażony w głowicę termostatyczną, tak aby można było go wyłączyć. Na przykład; kiedyś w publicznej toalecie zimą było otwarte okno a obok na ścianie gorący grzejnik, oczywiście bez możliwości zakręcenia. Po tym wszystkim okazałoby się, że może udałoby się oszczędzić ciepło a tym samym Nasze pieniądze. .
sopel