UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci ludzie tam za długo siedzą. Zrobili sobie z naszego miasta prywatny folwark, wysysając dla swoich prywatnych interesików, resztki świetności naszego pomorskiego miasta. Gdy ktoś się dopytuje to od razu ucinanie tematu i groźby, niczym mafia albo w elity w dawnej PRL. Wszystko ponad głowami Elblążan. Żeby chociaż w swoich wizjach byli skuteczni i potrafili okolwiek dla miasta wywalczyć i zrobić to wtedy mogą sobie ucinać temat. Teraz im niewygodnie odpowiadać to się obruszają, jakby szukali winnych dookola tylko nie w sobie. Za kogo oni sę uważają, że trakują radnych i Elblążan niczym motłoch, który nie ma prawa wiedzieć? Te BEZPODSTAWNA arogancja i bezczelność w powiązaniu z nieudlonością jest wręcz groteskowo komiczna, a właściwie tagi-komiczna dla miasta. Jedyne, co potrafią zrobic to zaorać w mieście wszystko, co perspektywicznie nie dając żadnych alternayw. I w ogóle jaką ofermą trzeba być, żeby doprowadzić do konfliktu o ciepło czy nawet z Energą. Aż rząd musiał interweniować. Co za obciach. Tacy ludzie rządzą miastem, ktore podobno ma potencjał. To kiedy wreszcie to referendum?

Do_pomorskiego

Anuluj