UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Panie radny, ja już na komisji prosiłem, żeby pan tego tematu nie ruszał, bo jak ja go rozwinę, to mieszkańcy dowiedzą się całej prawdy, jak wyglądało to z tą umową i z ceną ciepła i z inwestycjami w Enerdze Kogeneracja. Niech pan tego tematu naprawdę nie rusza. "- A co to za groźby?! Chcemy właśnie prawdy! Chcemy się dowiedzieć "jak to wyglądało"!!!
zdziwiony3456