UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kawałek życia żeglarstwa elbląskiego to z udziałem Pana Henryka był wyjątkowy. Wiele się dokonało i korzystamy z tych dokonań. Pozdrawiam i życzę długich i szczęśliwych lat życia, bo żeglarze to żelazni ludzie.
klmn