UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kawałek życia żeglarstwa elbląskiego to z udziałem Pana Henryka był wyjątkowy. Wiele się dokonało i korzystamy z tych dokonań. Pozdrawiam i życzę długich i szczęśliwych lat życia, bo żeglarze to żelazni ludzie.

klmn

Anuluj