UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha, kasy szukanie? Weźcie się lepiej za tysiące elbląskich firm które płacą składki od najniższej krajowej a reszta pensji leci pod stołem ludzie kochani to nawet nie trzeba szukać bo każdy jeden Mały prywaciarz tak robi tam są pieniądze ogromne do tego kary za oszusta skarbowe i jesteście ustawieni raz dwa
QbeeQ