UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha, kasy szukanie? Weźcie się lepiej za tysiące elbląskich firm które płacą składki od najniższej krajowej a reszta pensji leci pod stołem ludzie kochani to nawet nie trzeba szukać bo każdy jeden Mały prywaciarz tak robi tam są pieniądze ogromne do tego kary za oszusta skarbowe i jesteście ustawieni raz dwa

QbeeQ

Anuluj