UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba sobie zdać sprawę, że dwie trzecie ceny, to wynik naszej potrzeby coraz czystszego powietrza i podatki jakie mają to wymusić. Droższe technologie, droższa energia w paliwie, czyli droższe paliwo ekologiczne, absurdalnie wysokie i sztuczne ceny CO2.No i nie zapominajmy o VAT-cie, który od wyższej ceny jest również wyższy i umożliwia zwiększenie finansowania niezbędnych potrzeb społeczno-wyborczych. No, ale Prezydent miał wielu najdroższych ekspertów finansowanych przez mieszkańców. Ci znawcy, twierdzili, że EPEC może wybudować własną elektrociepłownię, która będzie produkować taniej. Albo zatem, należy zrezygnować z Energii i budować taniej, albo żądać zwrotu wydanych przez mieszkańców kosztów na ekspertyzy życzeniowe.
entuzjasta