UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Klim ma rację. Jesteśmy właśnie świadkami wielu lat zaniedbań. Przez lata słuchaliśmy obietnice i bzdury. Ktoś powiedział cyt nie róbmy pogrzebu z wesela. A ja powiem - na tym weselu jest atmosfera pogrzebowa. Na tej stypie nikt głosu nie zabiera. Gdzie ta sensowna rada nadzorcza. To już całkowita kompromitacja.
hejter ciepelkowy