UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Więcej Borysów w mieście otwartych od dechy do dechy i na pewno będziemy trzeżwieć. Większej dostepności alkoholu to nawet za głębokiej komuny nie było.
Więcej Borysów w mieście otwartych od dechy do dechy i na pewno będziemy trzeżwieć. Większej dostepności alkoholu to nawet za głębokiej komuny nie było.