UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Więcej Borysów w mieście otwartych od dechy do dechy i na pewno będziemy trzeżwieć. Większej dostepności alkoholu to nawet za głębokiej komuny nie było.


Anuluj