UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś siedzi z po, czy tylko powiększ brednie Kurskiego, albo po nie kradł, albo minister zero to zero absolutne i nie może nikogo oskarżyć
Spx
Czy ktoś siedzi z po, czy tylko powiększ brednie Kurskiego, albo po nie kradł, albo minister zero to zero absolutne i nie może nikogo oskarżyć
Spx