UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny Panie Teofilu. Niech w końcu dotrze do Pana świadomości, że to nie PiS daje pieniądze tylko my wszyscy. PiS rozdaje tylko to co mu zostanie po zagarnięciu tego co jak powiedziała Pani Szydło - słusznie im się należy. Dlatego proszę bardziej krytycznie spojrzeć w jaki sposób rozdawane są NASZE pieniądze. Jędrek


Anuluj