UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego pod Światowidem nie ma wieczorem i w nocy służbowego auta? Kto nim jeździ po godzinach pracy???
A dlaczego pod Światowidem nie ma wieczorem i w nocy służbowego auta? Kto nim jeździ po godzinach pracy???